ASISTA


RSS kanál
Nabídka rekvalifikačních kurzůNabídka rekvalifikačních kurzůAktuality a novinky

KALENDÁŘ AKCÍ

Červen 2024
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Kliknutím na požadovaný den zobrazíte detail plánovaných akcí.


Diskriminace na trhu práce a co s tím


AKTUALITY


Příprava a realizace genderových auditů
Asista, s.r.o. předkládá projektovou žádost na realizaci genderových auditů pro firmy, školy, obce apod. Realizace je pro tyto instituce zcela ZDARMA. Více na našich kontaktech.…
Projekt E-cesta startuje
1.5.2014 byl zahájen projekt "E-cesta - podpora vzdělávací nabídky pro účastníky dalšího vzdělávání v cestovním ruchu"…
VŘ 03/2012 - Zajištění Informační vzdělávací kampaně a publicity projektu
ASISTA, s.r.o. vyhlašuje Výzvu pro podání nabídek v rámci projektu „Přijedeme za Vámi aneb postupujme odpovědně“ - CZ.1.07/3.1.00/37.0058   Výsledek Výzvy ke stažení zde …

další aktuality

 

STUDIJNÍ ZÓNA

Přihlášení do studijní zóny pro účastníky probíhajících vzdělávacích nebo rekvalifikačních kurzů. Uživatelské jméno je přidělováno Vaším lektorem.

Uživatelské jméno:
Heslo:

Úvodní strana > Další vzdělávání >

Další vzdělávání

ASISTA s.r.o. připravuje a realizuje široké spektrum vzdělávacích projektů a kurzů pro pět základních skupin klientů:
1. soukromé osoby a veřejnost,
2. státní a veřejná správa,
3. uchazeči o zaměstnání
4. učitelé, letkoři, metodičtí pracovníci
5. firmy a podniky

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem společnosti v oblasti vzdělávání a díky kvalitnímu personálnímu zabezpečení jsme schopni na základě představ klienta vytvořit kurz "ušitý na míru". Podstatnou součástí našeho know-how pro oblast dalšího vzdělávání patří dlouholetá praxe se zaváděním moderních, úsporných a efektivních metod eLearningu. V rámci našich eLearningových řešení dlouhodobě spolupracujeme se Západočeskou univerzitou v Plzni, s Univerzitou J.E.Purkyně v Ústí nad Labem a s firmou RENTEL, a.s. Více o eLearningu zde.

Mezi klienty společnosti patří jednotlivci z řad široké veřejnosti, ale též společnosti a firmy, které mají zájem na zvýšení úrovně znalostí a dovedností svých spolupracovníků. Vzhledem k tomu, že společnost je certifikována jako vzdělávací zařízení u Internatioal Education Society - ratingem B++, je zde též možnost pro úspěšné absolventy vybraných kurzů získat certifikát s celoevropskou platností I. a II.Naše společnost disponuje moderně vybavenými učebnami v několika městech severozápadních Čech a má k dispozici kvalitní tým externích lektorů - odborníků, kteří opakovaně spolupracují při realizaci vzdělávacích aktivit a jejich odbornost a pedagogická zdatnost je prakticky ověřená. Jsme připraveni provést analýzu Vašich vzdělávacích potřeb popř. je upřesnit a poté vypracovat vzdělávací plán s návrhem realizace.

Mezi realizované projekty pro klienty z řad podnikatelských subjektů a úřadů patří intenzívní kurz pro personalisty hutnické společnosti Magnesium Electron Recycling CZ, s.r.o., dlouhodobý kurz zaměřený na prohloubení uživatelských dovedností práce s PC zaměstnanců společnosti TEPLO, a.s. v Chomutově, ve spolupráci dvouměsíční kurz na získaní základních dovedností v obsluze PC pro firmu CELIO, a.s., Diagnosticko-přípravný dvoutýdenní kurz pro budoucí zaměstnance německé firmy HA2, půlroční kurz pro pracovníky okresních hospodářských komor zaměřený na rozvoj anglického jazyka a znalostí o Evropské unii, roční kurz EUROOFFICER pro pracovníky obecních úřadů s certifikátem platným v EU.
V současné době narůstá zájem o kurzy zaměřené na oblast práce PC a to od úrovně začátečníků až po specializované kurzy HTML a hardware. Pro zkvalitnění výuky výpočetní techniky byla vybudována učebna odpovídající požadavkům výuky s certifikací ECDL a k tomu vyškoleni a certifikováni dva testeři pro realizaci zkoušek k získání kvalifikačního dokladu ECDL.


 Úvodní strana | O společnosti | Projekty | Rekvalifikace | Další vzdělávání | Poradenství | Agentura práce | Kontakty